مقالات و دانستنی‌ها

چگونه  لبخند هالیوودی می توان داشت ؟
گروه: زیبایی | | تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 آذر

چگونه لبخند هالیوودی می توان داشت ؟

تغییر اساسی با یک لبخند هالیوودی

 

داشتن یک لبخند بی نقص هالیوودی آرزوی بسیاری از مردم است اما آیا می دانستید لبخندی زیبا با دندان های سفید و درخشان خیلی هم از دسترس دور نیست؟

 

در اینجا روند مرحله به مرحله دستیابی به لبخند بی نقص هالیوودی که ما برای مشتریان انجام می دهیم، مورد بررسی قرار می دهیم.

 

 

طراحی لبخند هالیوودی

 

طراحی لبخند هالیوودی شامل یک عمل زیبایی برای دستیابی به دندانهایی که اندازه، شکل و رنگ بی نقص و مناسبی برای دهان شما داشته باشد می شود.

 یکی از رایج ترین عمل های زیبایی لمینت دندان است که در واقع یک سری روکش سرامیکی نازک است که برای هر کدام از دندان ها بصورت تکی گذاشته می شود.

 

لبخند هر فرد مخصوص خود او ساخته می شود به طوری که با ترکیب صورت وی هماهنگی داشته باشد لبخندی که لایق جیک سلطان و یا ملکه باشد!

 

لمینت دندان ضد لکه بوده و در موارد ذیل مورد استفاده قرار می گیرد:

 

·     بستن فضای بین دندان ها

·     اصلاح ناهمترازی دندان ها

·     ترمیم دندان های لب پر و فرسوده

·    اصلاح دندانهایی که لکه های دائمی روی مینای آنها وجود دارد که با روش های سفید سازی از بین نمی روند.

 

لمینت های دندان به داشتن دوام و استحکام معروفند و یکی از مورد اعتمادترین روش های معالجه دندان است که از نظر زیباشناسی و زیبایی برای دستیابی به یک لبخند هالیوودی بدون نقص مورد استفاده قرار می گیرد.

نمونه_کار_دکتر_کامیار_عباسی

طراحی لبخند هالیوودی شامل چه مراحلی است؟

 

کل روند دستیابی به لبخند هالیوودی طی دو الی سه ویزیت با دندانپزشک متخصص انجام شده و حدودا بیش از یک هفته به طول می انجامد.

 

مرحله اول-  مشاوره و ارزیابی دندان ها

 

در طی جلسه مشاوره و ارزیابی دندان ها، دندانپزشک زیبایی ما دندان های شما را معاینه کرده تا امکان گذاشتن لمینت برای دندان های شما را بررسی کند و روش طراحی و اجرای لبخند هالیوودی را برای شما شرح می دهد.

 

در این جلسه مشاوره درباره شکل، طول، عرض و رنگ دندان های جدیدتان را گفتگو می کنید. این فرصتی است برای بیمار تا پیشاپیش توقعات و نتیجه دلخواه را مشخص کند.

 

دندانپزشک در ادامه شروع به گرفتن عکس از دهان بیمار و نشانه گذاری روی آن می کند که برای ساخت لمینت های موقت و بعنوان یک پیش نما از لبخند جدید هالیوودی بیمار در ویزیت دوم مورد استفاده قرار می گیرد.

 این کار برای اطمینان بیشتر از آنکه  شخص  از لبخند جدید خود قبل از انجام لمینت دندان 100% راضی می باشد

 

مرحله دوم- پیش نمای دیجیتالی لبخند و اجرای آن

 

 یک ست لمینت موقت بر اساس ملزومات تهیه شده  که در صورت رضایت مشتری  طرح آماده اجرا ست. طرح دیجیتالی از پیش نمای لبخند نیز به بیمار نشان داده می شود.

 

دندانپزشک زیبایی شورع به کار کردن روی دندان های مشتری می نماید، لایه نازکی حدود نیم میلیمتر از مینای دندان ها برداشته می شود تا فضا برای لمینت های موقت ایجاد شود.  ممکن است یک بی حسی موضعی بسته به وضعیت بیمار استفاده شود.

 

مرحله سوم- قراردادن لمینت های دائمی

 

در ویزیت سوم و آخر، لمینت های زیبایی که بطور خاص و سفارشی برای شما ساخته شده اند، در دهان شما کار گذاشته می شوند. ابتدا دندانپزشک زیبایی لمینت ها را روی دندان شما  قرار  داده  و  ارزیابی می کند  تا در صورت نیاز  تغییرات یا اصلاحاتی انجام شود و کامل و بدون نقص در دهان شما کار گذاشته شوند.

 

وقتی که روند برداشتن لایه نازک از روی دندان بیمار انجام شود، یک قالب جدید از دندان هایتان گرفته می شود و به لابراتوار  ارسال  شده تا در آن لمینت های دائمی طراحی و ساخته  شود.

 

چسب با کیفیتی به هر کدام از لمینت ها زده می شود و روی هر یک از دندان های شما قرار داده می شود. وقتی لمینت در جای خود قرار می گیرد، دندانپزشک زیبایی  آن را توسط قرار دادن یک نور مخصوص روی هر یک از لمینت ها، چسب آنها را محکم می کند.

 

زمانی که تمامی لمینت های شما در دهان کار گذاشته شدند، چسب های دندان اضافی برداشته می شوند و  طرز قرارگیری دندان ها بر روی هم ارزیابی می شود.

اکنون شما لبخند  زیبای هالیوودی خودتان را دارید!


نمونه کار لمینت دکتر کامیار عباسی

نمونه کار لمینت دکتر کامیار عباسی1282021

مرحله چهارم- جلسه پیگیری

 

چند هفته پس از انجام لمینت، یک جلسه پیگیری نیاز است تا مطمئن شویم همه چیز بدون نقص است.  پزشک دهان، لثه ها و لمینت ها را چک کرده ، لمینت ها  چگونه در دهان شما جا گرفته اند و چگونه به هم واکنش نشان داده اند.  اگر همه چیز خوب باشد، شما اکنون رسما به لبخند هالیوودی خود دست پیدا کرده اید!